Salt la conținut
CANVASCHERNG TALAY · DE LA SANSIRIINDEPENDENT SALES · INVEST PHUKET
ConfigurațiiPrețuriConstruit

Canvas Cherngtalay · Cherngtalay · Thalang · Phuket

Cherngtalay, lângă Boat Avenue

Canvas se află pe drumul care duce de la poarta Laguna la plaja Bang Tao. Boat Galleria este la 30 de metri de intrare, iar Boat Avenue Park & Playground la 70 de metri; Villa Market și piața Boat Avenue sunt la 800 de metri, Porto de Phuket la 1.1 km, Bangkok Hospital Clinic Bangtao și Laguna Holiday Club la 1.8 km, plaja Bang Tao la 2.3 km, Blue Tree la 3 km, Laguna Phuket Golf Club la 3.3 km, Catch Beach Club la 4.4 km, școlile HeadStart și Kajonkiet la 5.3 km, iar aeroportul la 17.1 km.

Hartă și distanțeSolicită detalii

Canvas Cherngtalay în contextul său: lacurile Laguna și Bang Tao dincolo de acestea, randare a dezvoltatorului

01

Hartă

Drumul Pasak–Koktanod: Boat Avenue vizavi, Laguna și plaja Bang Tao la 2.3 km

Vă preluăm de la hotel, vizităm ansamblul finalizat, vă prezentăm apartamentele de prezentare și, dacă doriți, continuăm la The Base Cherngtalay de la Sansiri, aflat alături, pentru comparație.

Harta zonei · Vă trimitem punctul de întâlnire și traseul înainte de vizionare.

Deschideți în Google Maps

Magazine, cafenele, cluburi

Boat Galleria30 m
Boat Avenue Park & Playground70 m
Villa Market · piața Boat Avenue800 m
Porto de Phuket1.1 km
Laguna Holiday Club1.8 km
Blue Tree Phuket3 km
Laguna Phuket Golf Club3.3 km

Plaje

plaja Bang Tao2.3 km
Catch Beach Club4.4 km

Sănătate

Bangkok Hospital Clinic Bangtao · BDMS Wellness Clinic1.8 km

Școli

HeadStart International · Kajonkiet Cherngtalay5.3 km

Transport

Aeroportul Internațional Phuket17.1 km
Canvas Cherngtalay după finalizare: cele patru clădiri în jurul Coral Lagoon, cu dealurile din Cherngtalay în fundal

Vizitați împreună cu noi complexul finalizat

Spuneți-ne ziua; vă preluăm de la hotel, vizităm piscinele și terasa de pe acoperiș, deschidem unitățile demonstrative și facem comparația cu The Base Cherngtalay de alături.

Răspundem în 15 minute în programul de lucru.

Prețuri și disponibilitate · Canvas Cherngtalay

Deschide WhatsApp Web

Lasă-ți numărul — Lina îți scrie prima

Cum vom răspunde?
Adăugați-vă numele (opțional)

Lina · Sales manager răspunde pe WhatsApp în câteva minute în programul de lucru

Prin trimiterea formularului, soliciți ca Invest Phuket să te contacteze în legătură cu această cerere. Datele tale sunt folosite pentru a răspunde solicitării.

ÎnapoiPlată și taxePagina principalăCanvas CherngtalayÎnainteConstruit și pregătit
16

Managerul dumneavoastră de vânzări

Lina, manager de vânzări la Invest Phuket

Lina

Manager de vânzări

Organizăm vizionări și confirmăm în scris disponibilitatea, prețurile și termenele de plată.

Solicită detaliiSună +66 80 053 3846
SOLICITĂ · CANVAS CHERNGTALAY

Discutați Canvas Cherngtalay

Spuneți-ne compartimentarea, etajul sau bugetul dorit. Vă vom trimite o ofertă scrisă pentru opțiunile disponibile.

Prețuri și disponibilitate · Canvas Cherngtalay

Deschide WhatsApp Web

Lasă-ți numărul — Lina îți scrie prima

Cum vom răspunde?
Adăugați-vă numele (opțional)

Lina · Sales manager răspunde pe WhatsApp în câteva minute în programul de lucru

Prin trimiterea formularului, soliciți ca Invest Phuket să te contacteze în legătură cu această cerere. Datele tale sunt folosite pentru a răspunde solicitării.

CANVAS · CHERNGTALAY
Configurații, etaje și prețuriPiscine, rooftop și interioarePlată și taxeCherngtalay, lângă Boat AvenueConstruit și pregătit

Invest Phuket este o agenție de vânzări independentă, nu dezvoltatorul. Fotografiile și randările aparțin Sansiri.

© 2026 INVEST PHUKET · info@investphuket.com · Confidențialitate
Solicită detalii