Przejdź do treści
CANVASCHERNG TALAY · OD SANSIRIINDEPENDENT SALES · INVEST PHUKET
UkładyCenyWybudowane

Canvas Cherngtalay · Cherngtalay · Thalang · Phuket

Cherngtalay, przy Boat Avenue

Canvas znajduje się przy drodze prowadzącej od bramy Laguny do plaży Bang Tao. Boat Galleria jest 30 metrów od wejścia, a Boat Avenue Park & Playground 70 metrów; Villa Market i targ Boat Avenue są w odległości 800 metrów, Porto de Phuket 1.1 km, Bangkok Hospital Clinic Bangtao i Laguna Holiday Club 1.8 km, plaża Bang Tao 2.3 km, Blue Tree 3 km, Laguna Phuket Golf Club 3.3 km, Catch Beach Club 4.4 km, szkoły HeadStart i Kajonkiet 5.3 km, a lotnisko 17.1 km.

Mapa i odległościZapytaj o szczegóły

Canvas Cherngtalay w swoim otoczeniu: jeziora Laguny i Bang Tao w oddali, wizualizacja dewelopera

01

Mapa

Droga Pasak–Koktanod: Boat Avenue po drugiej stronie ulicy, Laguna i plaża Bang Tao w promieniu 2.3 km

Odbierzemy Cię z hotelu, oprowadzimy po gotowym osiedlu, pokażemy lokale pokazowe, a jeśli zechcesz, przejedziemy również do sąsiedniego The Base Cherngtalay firmy Sansiri, aby umożliwić Ci porównanie.

Mapa okolicy · Miejsce spotkania i trasę prześlemy Ci przed oglądaniem.

Otwórz w Google Maps

Sklepy, kawiarnie, kluby

Boat Galleria30 m
Boat Avenue Park & Playground70 m
Villa Market · targ Boat Avenue800 m
Porto de Phuket1.1 km
Laguna Holiday Club1.8 km
Blue Tree Phuket3 km
Laguna Phuket Golf Club3.3 km

Plaże

plaża Bang Tao2.3 km
Catch Beach Club4.4 km

Zdrowie

Bangkok Hospital Clinic Bangtao · BDMS Wellness Clinic1.8 km

Szkoły

HeadStart International · Kajonkiet Cherngtalay5.3 km

Transport

Phuket International Airport17.1 km
Canvas Cherngtalay po ukończeniu: cztery budynki wokół Coral Lagoon, wzgórza Cherngtalay w tle

Odwiedź z nami gotowe osiedle

Podaj dzień; odbierzemy Cię z hotelu, pokażemy baseny i taras na dachu, otworzymy lokale pokazowe i porównamy je z sąsiednim The Base Cherngtalay.

Odpowiadamy w ciągu 15 minut w godzinach pracy.

Ceny i dostępność · Canvas Cherngtalay

Otwórz WhatsApp Web

Zostaw numer — Lina napisze pierwsza

Jak odpowiemy?
Dodaj imię (opcjonalnie)

Lina · Sales manager odpowiada na WhatsAppie w kilka minut w godzinach pracy

Wysyłając, poproś Invest Phuket o kontakt w tej sprawie. Twoje dane są używane do odpowiedzi na twoją prośbę.

WsteczPłatności i opłatyStrona głównaCanvas CherngtalayDalejZbudowane i gotowe
16

Twój menedżer sprzedaży

Lina, menedżer sprzedaży w Invest Phuket

Lina

Menedżer sprzedaży

Organizujemy oglądanie i pisemnie potwierdzamy dostępność, ceny oraz terminy płatności.

Zapytaj o szczegółyZadzwoń +66 80 053 3846
ZAPYTANIE · CANVAS CHERNGTALAY

Omówmy Canvas Cherngtalay

Podaj preferowany układ, piętro lub budżet. Prześlemy pisemną ofertę dostępnych opcji.

Ceny i dostępność · Canvas Cherngtalay

Otwórz WhatsApp Web

Zostaw numer — Lina napisze pierwsza

Jak odpowiemy?
Dodaj imię (opcjonalnie)

Lina · Sales manager odpowiada na WhatsAppie w kilka minut w godzinach pracy

Wysyłając, poproś Invest Phuket o kontakt w tej sprawie. Twoje dane są używane do odpowiedzi na twoją prośbę.

CANVAS · CHERNGTALAY
Układy, piętra i cenyBaseny, dach i wnętrzaPłatności i opłatyCherngtalay, przy Boat AvenueZbudowane i gotowe

Invest Phuket jest niezależną agencją sprzedaży, a nie deweloperem. Zdjęcia i wizualizacje pochodzą od Sansiri.

© 2026 INVEST PHUKET · info@investphuket.com · Prywatność
Zapytaj o szczegóły